Konkurs kulinarny pn. „Z MIODEM W ROLI GŁÓWNEJ” – zapraszamy do udziału

Opublikowane przez Redaktor w dniu

Zapraszamy   do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym pn. „Z MIODEM W ROLI GŁÓWNEJ”, którego organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnie. Aby wziąć udział w konkursie należy opracować oryginalny przepis na danie + deser z miodem – jako główny składnik i przygotować zgodną z przepisem potrawę oraz deser. W  pierwszej kolejności należy dostarczyć prawidłowo wypełnioną i podpisaną Kartę Zgłoszenia (do 15.06.2023 r.)  W konkursie mogą wziąć udział grupy reprezentujące lokalne zrzeszenia nieformalne, stowarzyszenia, kluby, instytucje, sołectwa, koła gospodyń wiejskich z terenu Gminy Jedwabno.  Gotowe potrawy i desery (podpisane na spodzie naczynia do serwowania) należy dostarczyć w dniu 28.06.2023 r., do godziny 10:00 do GOK Jedwabno.

Wraz z potrawą i deserem (w dniu 28.06.2023 r. ) należy dostarczyć:

a) papierową formę Karty Zgłoszeniowej (jeśli wcześniej była dostarczona tylko wersja elektroniczna),

b) zdjęcie potrawy i deseru (forma elektroniczna);

c) autorski przepis ( forma papierowa lub elektroniczna).

Konkurs jest organizowany w ramach projektu „ŚWIĘTO MIODU I WOSKU”, który został dofinansowany z programu Narodowego Centrum Kultury: EtnoPolska. Edycja 2023.

Więcej informacji w regulaminie i na poniższym plakacie.

Regulamin Konkursu Kulinarnego Z MIODEM W ROLI GŁÓWNEJ

Karta Zgłoszenia Konkursu Kulinarnego Z MIODEM W ROLI GŁÓWNEJ