O NAS

Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnie realizuje zadania w dziedzinie tworzenia, udostępniania, popularyzacji i ochrony dóbr kultury prowadząc wielokierunkową działalność.

Naszym podstawowym celem jest pozyskiwanie i przygotowywanie społeczeństwa do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz współtworzenia jej wartości.

Nasi instruktorzy prowadzą stałe zajęcia tańca, emisji głosu czy też warsztaty  kreatywne. Układając grafik zajęć współpracujemy z innymi instytucjami i organizacjami pozarządowymi współorganizując różne formy stałych warsztatów odbywających się w Gminnym Ośrodku Kultury.

Dodatkowo zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych, plenerowych, współorganizujemy Festyny Sołeckie na terenie Gminy Jedwabno i duże imprezy, takie jak „Dni Jedwabna”, „Dożynki Gminno – Parafialne” czy „Dożynki Powiatowe”.

W Naszej siedzibie znajduje się Punkt Informacji Turystycznej.

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

8:00-15:30       – sprawy administracyjne

od 15:30           – zajęcia i warsztaty prowadzone zgodnie z obowiązującym „Grafikiem Zajęć GOKu”